Wyposażenie serwisów ogumienia Eurogold - strona główna

Technologia 3D w geometrii kół

2012-04-26

Szybkość, niezawodność, precyzyjność i prostota obsługi to cechy, których nie da się nie lubić w urządzeniach do geometrii kół. Na szczęście urządzenie Visualiner 3D-Lite firmy John Bean łączy je wszystkie ze sobą!

Prawidłowo ustawiona geometria kół to nie tylko większa przyjemność w prowadzeniu auta. To przede wszystkim bezpieczeństwo kierowcy i współpasażerów, a także oszczędność w portfelu dzięki wolniejszemu zużyciu opon. Trójwymiarowa technologia zwiększa precyzję pomiarów pochyleń koła, zbieżności i wielu innych.

Istotnymi cechami, jakimi powinno wykazywać się urządzenie tego typu, to szybkość - którą zapewnia komputer z odpowiednim systemem operacyjnym - i łatwość obsługi. Za tę ostatnią z kolei odpowiada przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny wraz z filmami instruktażowymi.

Visualiner 3D-Lite firmy John Bean posiada również rozbudowaną bazę pojazdów, co będzie rzutować pozytywnie również na kliencie korzystającym z usługi - wykorzystanie gotowych profilów znacznie skraca oczekiwanie na wykonanie geometrii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na urządzenie Visualiner 3D-Lite firmy John Bean!

PRODUKTY | PROMOCJE | KOMIS | AKTUALNOŚCI | KONTAKT | O FIRMIE

Serwis samochodowy Premio Eurogold
Serwis samochodowy